Pergola Tente Fiyatları

Pergola Tente Fiyatları

Pergola Tente Fiyatları

Birçok üründe olduğu gibi pergola sistemlerinin fiyatlarını belirleyen bazı faktörler bulunuyor. Bu sistemlerin fiyatlandırması ölçüler ve modellere göre değişkenlik gösteriyor. Ayrıca bu sistemlerin fiyatlarını malzemelerin ve işçiliğin kalitesi de belirliyor.

Otomatik Pergola Çeşitleri2022 Fiyatları2023 Fiyatları2023 Nisan Ayı Güncel Fiyat
Kumandalı Açılır – Kapanır Pergola1.500TL2.300TL2.500TL (25m2 üstü için)
Sabit Pergola Sistemleri1.000 – 1.200TL1.500- 1.750TL1.500TL (25m2 üstü için)
Kasetli Pergola Sistemleri1.250TL1.900TL1.750Tl
Kumandalı Pergole Tente FiyatlarıKullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir.
Mafsallı Tente1.000TL1.500TL1.450TL

Pergole Tente Fiyatları konusunda daha uygun fiyat verebilecek olan Pergola Tente sistemleri 30 yıllık tecrübesi ile Türkiye’nin tente ve güneşlik sistemlerinde istanbul da hizmetlerine devam ediyor.

Balkon için kullanılmak üzere üretimini yaptığımız balkon tentesi modelleri en uygun fiyat avantajları ile Branda Tente sistemlerinde sizleri bekliyor.

Neden Daha Uygun Fiyat ?

Tente Sistemleri Pergola Tente imalatı yapan bir firmadır.  Kesinlikle aracı değildir. Firma adresimize gelerek fabrikamızı gezebilirsiniz. Işıklı ve ışıksız pergola katlamalı motorlu kumandalı tente sistemlerinin bunun yanında mafsallı sabit manüel balkon ve pencere tenteleri şeffaf motorlu perdeler firmamız tarafından imal edilmektedir.

Pergole m2 Fiyatı & Pergola Tente Fiyatı

Kumandalı Pergole Tente Fiyatları

Pergola Tente metrekare fiyatları  : 1500 TL + kdv

Motorlu Tente m2 Fiyatları : 1550 TL + kdv

Otomatik Tente m2 Fiyatları : 1550 TL + kdv

Raylı Tente m2 Fiyatları : 1550 TL + kdv

Oval Tente m2 Fiyatları: 1550 TL + kdv

Demonte Tente metrekare Fiyatları : 1550 TL + kdv

Katlamalı Tente metrekare Fiyatı : 1550 TL + kdv

Kumandalı Tente m2 Fiyatları : 1550 TL + kdv

Dekoratif Tente Fiyatı

Açılır Kapanır Tente metrekare Fiyatı : 1550 TL + kdv

Pergola Fiyatı Nedir ?

Pergola sistemlerimizin metrekare birim fiyatı 210 tl dir Montaj Fiyatı  Metrekare 40 tl dir.

Tente Nedir?

Katlanır kollu tenteler:

Eğim ayarlı tenteler :

Körüklü tenteler :

Spotlu Tente :

Tek taraflı tente :

Çift taraflı tente :

Sabit tente :

Manuel tenteler:

Motorlu tenteler:

  • Tente seçerken, tentelerin yapısından sonra dikkat edeceğiniz en önemli unsur tenten hareketini sağlayan pistonlar. Makasları pistonlu tenteler daha uzun ömürlü olur ve sessizlik açısından tercih edilir.
  • Sensorlu tente seçerseniz yağmurdan, güneşten ve rüzgardan tentenizin zarar görmesini engellersiniz. Sensorlar ayni zamanda tentenin altındaki mobilyaların korunması açısından önemlidir.
  • Tenteyi kullanacağınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanmalısınız.
  • Tentenin kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; Hava şartlarından etkilenmeyen, Sugeçirmeyen ve solmayan kumaşlardır.
  • Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır.

 

Pergola Nedir?

Pergola kelimesi latince saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden gelmekte olup, İtalyancada “pergola” yani gölgelik anlamına gelen bir kelimedir. Sonrasında İtalyanca vasıtasıyla tüm dünya dillerinde aynı ifadeyi içeren evrensel bir kelime haline gelmiştir.

Pergola tente sistemi sayesinde, yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar tente ile kapatılabilmektedir.

Pergola tente sistemleri güneşlik olarak yazları sizi güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak sizi yağmurdan koruyacaktır.

Dilerseniz pergola tente sisteminizin etrafını camla kapattırıp, tente sisteminizi açılır kapanır kış bahçesine dönüştürtebilirsiniz.. Böylece kış aylarında da pergola tentenizin altında sanki açık alandaymış gibi bahçenizde, verandanızda ya da balkonunuzda kışın tadını soğuktan etkilenmeden çıkartabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.