REFERANSLARIMIZ

Kumandalı Tente

REFERANSLARIMIZ

Kumandalı Pergola Tente ve Branda & Çadır Referanslarımız

Branda ve çadır sektöründe bir çok kurum ve kuruluşla özel ve yahut resmi kuruluşlarla çalışmalarımız mevcuttur buradaki referanslarımız bir kısmını teşkil etmektedir branda sektöründe kalıcı referanslarımız yer almaktadır

 

Sayın müşterilerimiz,
GÖKTAŞ KUMANDALI BRANDA olarak branda sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyoruz. Sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

GÖKTAŞ BRANDA, sektördeki yenilikleri takip ederek her gün kendini yenileyen ve en iyi hizmeti sizlere sunma gayretlerini sürdürmektedir. Türkiye’de branda denilince akla gelen ilk firma olan Göktaş Branda tasarımları, modelleri ve hizmet kalitesiyle sektöründe öncü olmayı, izlenen olmayı sürdürecektir.

Bizler, çadır ve branda sektöründe kendisiyle yarışan bir kuruluş olmaktan gurur ve onur duyuyoruz. Müşterilerimizin hizmetin en iyisine layık oldukları ilkesi doğrultusunda, bulunduğumuz yeri bize layık gören müşterilerimizin bizi daha yukarılara çıkaracaklarından eminiz.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

ROCK’N COKE (Coca Cola)2500m²
Üsküdar İftar Çadırı3000 kişilik
Siemens FabrikasıHangar Depolama Çadırı
Dağhanlar NakliyatTır Filosu
Kadıköy Belediyesi Sahra Hastanesi900m²
Seda Denizcilik A.Ş.Gemi Brandaları
Pasiner A.Ş. NATO LimanıPergole Tente
İDO BAY Tatlıses GroupPergola Tente
Kemerburgaz Göktürk1500m² Kapalı Spor Tesisleri
General Motor2000 m² Alan kapama
İston A.Ş.Raylı Sistem
Çırağan SarayıŞemsiye
Zeytinburnu Belediyesi2000 m² İftar çadırı
Mama RestourantYarasa Çadır – Şemsiye
Bay Balıkçılık RestourantÇift açılır mafsallı tente
Turkcell Fabrikası – KartalKumandalı Tente
Halkalı 3. EtapŞeffaf Kapatma
Esmer BujiteriŞeffaf Kapatma – Şemsiye
* İstediğiniz model ve ölçülerle, demir-konstrüksiyon dahil olmak üzere, branda çalışması 900m²çalışma alanımızla sizlerin hizmetindeyiz.

FAYDALI BİLGİLER

Katlanır kollu tenteler:

Eğim ayarlı tenteler :

Körüklü tenteler :

Spotlu Tente :

Tek taraflı tente :

Çift taraflı tente :

Sabit tente :

Manuel tenteler:

Motorlu tenteler:

  • Tente seçerken, tentelerin yapısından sonra dikkat edeceğiniz en önemli unsur tenten hareketini sağlayan pistonlar. Makasları pistonlu tenteler daha uzun ömürlü olur ve sessizlik açısından tercih edilir.
  • Sensorlu tente seçerseniz yağmurdan, güneşten ve rüzgardan tentenizin zarar görmesini engellersiniz. Sensorlar ayni zamanda tentenin altındaki mobilyaların korunması açısından önemlidir.
  • Tenteyi kullanacağınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanmalısınız.
  • Tentenin kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; Hava şartlarından etkilenmeyen, Sugeçirmeyen ve solmayan kumaşlardır.
  • Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır.

 

Pergola Nedir?

Pergola kelimesi latince saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden gelmekte olup, İtalyancada “pergola” yani gölgelik anlamına gelen bir kelimedir. Sonrasında İtalyanca vasıtasıyla tüm dünya dillerinde aynı ifadeyi içeren evrensel bir kelime haline gelmiştir.

Pergola tente sistemi sayesinde, yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar tente ile kapatılabilmektedir.

Pergola tente sistemi güneşlik olarak yazları sizi güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak sizi yağmurdan koruyacaktır.

Dilerseniz pergola tente sisteminizin etrafını camla kapattırıp, tente sisteminizi açılır kapanır kış bahçesine dönüştürtebilirsiniz.. Böylece kış aylarında da pergola tentenizin altında sanki açık alandaymış gibi bahçenizde, verandanızda ya da balkonunuzda kışın tadını soğuktan etkilenmeden çıkartabilirsiniz.

 

Branda Nedir?

Branda bezi nedir:

Branda neye yarar :