KALiTE

KALiTE Raylı Pergola Tente Sistemi

KALiTE

KALiTE

KALiTE

Vizyonumuz
Mevcut ve potansiyel müşterilerimizin; beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak optimum çözümleri sağlamak şirketimizin politikasıdır.

Misyonumuz
Firmamızda, tüm üretim sürecindeki faaliyetlerin her safhası titizlikle kontrol altında tutularak, nihai ürün kalitesinin en üst seviyede olması sağlanmaktadır.

Şirket Hedefleri
Müşterilerimizle kurduğumuz sürekli iletişim sayesinde onların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda yeni ürün tasarımları gerçekleştirilmektedir.

Göktaş, Çadır, Branda,Tekstil Ürünleri San.Tic. A.Ş. ; uygulamakta olduğu Kalite sistemini, uygunluk ve etkinliğinin devamını sağlamak amacıyla, periyodik olarak gözden geçirerek ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak revize etmektedir.

Ürün kalitesini doğrudan etkileyen prosesler planlanmış olup, bu proseslerin kontrollü şartlar altında ve düzenli bir şekilde kesintisiz yürütülmesi sağlanmıştır.

Ödün vermeyiz…
Görev başında olan uzman personelimiz ve yönetim kadromuz üretim aşamasında doğabilecek aksaklıklara anında müdahale etmektedir.

Göktaş Pergola Branda Adres Bilğilerimiz

Zeyrek mah. İtfaiye Cad. Kovacılar Sk. No:3/5
Shell Petrol Karşısı
Kadınlar pazarı / Fatih / İstanbul

Telefon İletişim Bilgilerimiz

TEL: 0(212) 520 87 11
TEL: 0(212) 514 01 74
TEL: 0(212) 531 39 44
TEL: 0(535) 920 08 95
TEL: 0(535) 627 98 93

E-Posta & Fax

info@goktasbranda.com
FAX: 0(212) 531 35 44

Bizimle İrtibata Geçiniz

 

 

 

Türk Standartları Enstitüsü

Türk Standartları Enstitüsü
Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

İstanbul Ticaret Odası
Altın Madalya Ödülü

FAYDALI BİLGİLER

Katlanır kollu tenteler:

Eğim ayarlı tenteler :

Körüklü tenteler :

Spotlu Tente :

Tek taraflı tente :

Çift taraflı tente :

Sabit tente :

Manuel tenteler:

Motorlu tenteler:

  • Tente seçerken, tentelerin yapısından sonra dikkat edeceğiniz en önemli unsur tenten hareketini sağlayan pistonlar. Makasları pistonlu tenteler daha uzun ömürlü olur ve sessizlik açısından tercih edilir.
  • Sensorlu tente seçerseniz yağmurdan, güneşten ve rüzgardan tentenizin zarar görmesini engellersiniz. Sensorlar ayni zamanda tentenin altındaki mobilyaların korunması açısından önemlidir.
  • Tenteyi kullanacağınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanmalısınız.
  • Tentenin kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; Hava şartlarından etkilenmeyen, Sugeçirmeyen ve solmayan kumaşlardır.
  • Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır.

 

Pergola Nedir?

Pergola kelimesi latince saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden gelmekte olup, İtalyancada “pergola” yani gölgelik anlamına gelen bir kelimedir. Sonrasında İtalyanca vasıtasıyla tüm dünya dillerinde aynı ifadeyi içeren evrensel bir kelime haline gelmiştir.

Pergola tente sistemi sayesinde, yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar tente ile kapatılabilmektedir.

Pergola tente sistemi güneşlik olarak yazları sizi güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak sizi yağmurdan koruyacaktır.

Dilerseniz pergola tente sisteminizin etrafını camla kapattırıp, tente sisteminizi açılır kapanır kış bahçesine dönüştürtebilirsiniz.. Böylece kış aylarında da pergola tentenizin altında sanki açık alandaymış gibi bahçenizde, verandanızda ya da balkonunuzda kışın tadını soğuktan etkilenmeden çıkartabilirsiniz.

 

Branda Nedir?

Branda bezi nedir:

Branda neye yarar :