Motorlu Raylı Tente

Motorlu Tente

Motorlu Raylı Tente

OTOMATİK MOTORLU RAYLI TENTE / PERGOLA TENTE

Motorlu raylı tente kendi imalatımız olup, kullanmış olduğumuz branda türü BLACKOUT ‘tur. Raylı tente’de  Becker Marka Tente Motoru ( Almanya ) İthal edilip kullanılmaktadır. Brandanın alt tarafının İsteğe göre ışıklı veya ışıksız şekilde yapılması mümkündür. Yapılan tente soğuk yağmur ve güneşe dayanıklıdır alt tarafa sıcaklık vermemektedir güneşli hava oturulduğu takdirde sıcaklık aşağı kısma iletilmemektedir. Branda renk solmazlık bakımından 5 sene garantilidir. Kullanım ömrü hava şartları ve brandanın bakımına göre 7 ile 10 yıl arasında değişim göstermektedir. Profiller aluminyum olup istenilen renkte elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Tentenin rayları arasında triger kayışı bulunmaktadır, bu kayış sayesinde tente istenilen mesafede açılabilmektedir. Motorlu raylı tente konusunda 1976’ten beri sektörde en iyisini sunan Göktaş branda bu konuda sizlere en iyi seçenekleri sunuyor. Raylı tentenin uygulanacağı bölge, Şeffaf branda tarafından incelenip sizlere en uygun seçenekleri sunulacaktır. Bölge incelenip, sipariş alındıktan sonra, hava şartlarına göre değişim göstererek maksimum 7 veya 10 iş günü içerisinde montaj teslimi yapılmaktadır.

KATLAMALI MOTORLU RAYLI TENTE SİSTEMLERİ

Katlamalı Tente sisteminde su geçirmez özelliğe sahip blackout pyc kumaş kullanılmaktadır. Estetik ve büyüleyici bir mimari tasarıma sahip olan katlamalı tente uygulandığı mekanla bütünleşerek etkileyici bir atmosfer yaratır. Yaz aylarında gündüz sizleri güneşe karşı koruyan ürünümüz, akşam saatlerinde üst kısım tamamen katlanarak toplanıp ferah bir ortam yaratır… Etrafı ısı yalıtımlı katlanır alüminyum doğrama, kristal mika ve katlanır cam sistemi gibi ürünlerde kapatılarak kış mevsiminde de kullanılabilir. Sistem yalnızca motor kullanılarak çalıştırılıp otomatik olarak kapatılır.

OTOMATİK RAYLI TENTE KURULUMU

Yapı ruhsatı gerektirmeden uygulanabilen tamamı otomatik açılır-kapanır şekilde tasarlanan, ergonomik ve fonksiyonel bir tente sistemidir. Dört mevsim mekanı kullanma imkanı sağlar. Sistem arzu edilen alanlar için farklı boyutlarda tasarlanabilir. Otel, villa, cafe ve teraslar için pratik bir çözümdür.

PERGOLA MOTORLU TENTE ÖZELLİKLERİ

Katlamalı Tente sisteminde su geçirmez özelliğe sahip blackout pyc kumaş kullanılmaktadır. Somfy marka motor kullanılmaktadır. Yapılan tente soğuk yağmur ve güneşe dayanıklıdır ve alt tarafa sıcaklık vermemektedir güneşli hava oturulduğu takdirde sıcaklık aşağı kısma iletilmemektedir. Tentenin rayları arasında triger kayışı bulunmaktadır, bu kayış sayesinde tente istenilen mesafede açılabilmektedir. Kullanım ömrü hava şartları ve brandanın bakımına göre 7 ile 10 yıl arasında değişim göstermektedir.

AÇILIR KAPANIR OTOMATİK TENTE FİYATLARI?

Açılır kapanır otomatik tente fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 212 ” nolu numarayı tuşlayarak Açılır kapanır otomatik tente fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de branda fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.