İstanbul Pergola Raylı Tente

İstanbul Pergola Raylı Tente

istanbul pergola raylı tente

Dış mekanlarınızı genişletmenize ve uzun süre kullanmanıza olanak veren Pergola Tente bir raylı tente sistemidir. Pergola raylı tente sistemi diğer tente sistemlerine göre yazları güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile de yağmurlu havalarda da sizi yağmurdan koruyacaktır. Pergola tente sistemi sayesinde, yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar tente ile kapatılabilmektedir. Restoran ve kafelerin temel iki ihtiyacını karşılayan önemli bir sistemdir. Kafe ve restoranlar müşterilerinin rahatını düşünmek zorundadır. Güneşin çok yaygın olduğu saatlerde Pergola tente sayesinde korunma sağlamanız mümkündür.

 Modellerimiz

Telefon İletişim Bilgilerimiz

TEL: 0(212) 423 74 44
TEL: 0533 380 74 44

Model, çevresine uygulanabilen çeşitli kapama sistemleri ile bütünleştirilip mekanı tam kapalı bir hale dönüştürülebilir. Böylece mekan hem yaz sıcaklarından, hem de kış hava şartlarından etkilenmez. Konstrüksiyon olarak metal veya lamine edilmiş emprenyeli ahşap kullanılır.

Teknik Özellikler

Metal Aksam

Pergola Sistemde yer alan dikmeler ve taşıyıcılar emprenye edilmiş 1. Sınıf ahşap konstrüksiyondur. Avrupa Kumaş Ferrari marka Black-out 3 katmanlıdır ve ağırlığı 720 gr/m2 ‘dir Işık yansıtmama ve yanmama özelliğine sahiptir. Su geçirmez solmaz ve yırtılmaya karşı garantilidir. Kumaş rengi krem veya beyaz’dır. Sistemin hareketini sağlayan motor Somfy (Fransız ) markadır ve uzaktan kumandalıdır. Tüm bağlantı elemanları, civatalar ve pimler INOX paslanmazdır. Alüminyum profiller ekstrüzyon Ral-1013 krem elektrostatik toz boyadır. Ray üstü ve tente koruma çatısı elektro galvaniz statik toz boyadır. Tentenin dış ünite kısımlarında yağmurun içeri sızmasını engelleyen dere ve Oluk sistemi mevcuttur. Parçalar alüminyum veya plastik enjeksiyon dökümdür

Opsiyonel

1-Led aydınlatma tek renk Müşteri isteğine göre (RGB LED),Ayarlanılabilir 7 Değişken renk seçenekli LED Sistemi
2-Spot ışık sistemi: müşteri isteğine göre 1 Watt veya 3 Watt sıpot ışık seçeneği mevcuttur.

 

KUMDANDALI PERGOLA ÜRETİCİSİ TENTE İMALATÇISI PERGOLE TENTE OTOMATİK IŞIKLI MOTORLU KUMANDALI İTHAL KUMAŞLAR BLACKOUT 3 KATMANLI 850 GR/M2 ELEKTROSTATİK FIRIN BOYALI 3MM ALÜMİNYUM ALMAN KAYIŞ SİSTEMİ BECKER ALMAN MARKA MOTORLU KOMPLE SİSTEM 5 YIL GARANTİ TÜM RESİMLER VE VİDEOLAR KENDİ KURDUĞUMUZ YERLERİN FOTOĞRAFLARIDIR OLDUKÇA FAZLA REFERANS MÜŞTERİ MEMNUYETİ İÇİN KUMANDALI TENTE PERGOLA SİSTEMLERİ

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.