GALERİ

pergole tente

Pergola Tente Sistemleri

GALERİ
Pergola Tente Sistemleri

Pergola Tente Sistemleri

Pergola Tente

Pergola Tente

Motorlu tenteler:

 • Tente seçerken, tentelerin yapısından sonra dikkat edeceğiniz en önemli unsur tenten hareketini sağlayan pistonlar. Makasları pistonlu tenteler daha uzun ömürlü olur ve sessizlik açısından tercih edilir.
 • Sensorlu tente seçerseniz yağmurdan, güneşten ve rüzgardan tentenizin zarar görmesini engellersiniz. Sensorlar ayni zamanda tentenin altındaki mobilyaların korunması açısından önemlidir.
 • Tenteyi kullanacağınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanmalısınız.
 • Tentenin kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; Hava şartlarından etkilenmeyen, Su geçirmeyen ve solmayan kumaşlardır.
 • Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır.
 • pergole tente

  pergole tente

  pergole tente

  pergole tente

 

Pergole Tente Nedir?

Pergola kelimesi latince saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden gelmekte olup, İtalyancada “pergola” yani gölgelik anlamına gelen bir kelimedir. Sonrasında İtalyanca vasıtasıyla tüm dünya dillerinde aynı ifadeyi içeren evrensel bir kelime haline gelmiştir.

Pergola tente sistemi sayesinde, yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar tente ile kapatılabilmektedir.

Pergola tente sistemi güneşlik olarak yazları sizi güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak sizi yağmurdan koruyacaktır.

kumandalı tente

kumandalı tente

Otomatik Tente

Otomatik Tente

Pergola Tente Sistemleri

Pergola Tente Sistemleri

Dilerseniz pergola tente sisteminizin etrafını camla kapattırıp, tente sisteminizi açılır kapanır kış bahçesine dönüştürtebilirsiniz.. Böylece kış aylarında da pergola tentenizin altında sanki açık alandaymış gibi bahçenizde, verandanızda ya da balkonunuzda kışın tadını soğuktan etkilenmeden çıkartabilirsiniz.

PERGOLA TENTE

PERGOLA TENTE

KALiTE Raylı Pergola Tente Sistemi

Raylı Pergola Tente Sistemi

GALERİ

GALERİ

FAYDALI BİLGİLER

Katlanır kollu tenteler:

Eğim ayarlı tenteler :

Körüklü tenteler :

Spotlu Tente :

Tek taraflı tente :

Çift taraflı tente :

Sabit tente :

Manuel tenteler:

Motorlu tenteler

Hayat Harekettir

Bir tenteye mi ihtiyacınız var ? Hemen şimdi motorlu bir tente yaptırmayı düşünün! Evinizde zaten kolla çalıştırılan bir tenteniz var ise ,bunu değiştirmenize gerek yok. Somfy ile, tentelerin çoğu kurulumun ardından motorla donatılabilir.

Motorlu tentenin avantajları

Artık çirkin, özellikle de 35° sıcaklıkta kullanımı zor kollar yok! Motorlu tenteler kolayca bir uzaktan kumandayla, tablet ya da akıllı telefonla çalıştırılabilir. Verandanızda ideal gölge ve güneşi sağlamak için, istediğiniz yüksekliğe birkaç saniye içinde inerler.