GiZLiLiK POLiTiKASI

GiZLiLiK POLiTiKASI

GiZLiLiK POLiTiKASI

KULLANIM ŞARTLARI
Kumandalı Tente Goktasbranda.Com sitemizde yer alan Çadır, Branda, Tente tanıtımları, ürün, ilan ve kampanya tanıtımları ve bu tanıtımlarda kullanılan resimler WebMaster tarafından sisteme kayıt edilmiş olup bu içeriklerden doğabilecek üçüncü şahısların rahatsızlıklarında sitemiz sorumlu tutulamaz.
GoktasBranda.Com üzerinde yer alan bilgiler için, bu bilgileri sisteme kayıt eden şahıs ve kurumlardan herhangi bir ücret talep edilmez.
Goktasbranda.Com, içeriğinde yer alan herhangi bir bilgiyi istediği zaman ve istediği şekilde değiştirme veya yayından kaldırma hakkını saklı tutar.
Kullanım şartları gerektiği ve yeterli gelmediği zamanlarda üzerine yeni kurallar ekleyebilir, kurallardan bazılarını kısmen veya tamamen değiştirebilir.

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ
“pergoletentefiyatlari.com”; üye Müşterilerimiz “pergoletentefiyatlari” ile iletişimde kullanılmak üzere verdikleri bilgileri başkaları ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur. Gizlilik politikası çerçevesinde “pergoletentefiyatları” Müşterileri kişisel bilgilerini korumayı taahhüt etmektedir. Gizlilik politikası kapsamında aşağıda belirlenen ilkelere uyulmaktadır.
Müşteriye ait kişisel bilgiler sadece “pergola tente fiyatlari” çalışanları tarafından görülebilir.
Üye Müşterileri kullanıcıya ait e-posta “pergola tente” ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması için kullanılır. “pergole tente”, “Üye kullanıcı”larına bilgilendirme amaçlı mail gönderimleri yapabilir.Üçüncü şahıslara üye e-postaları hiçbir gerekçe ile verilmez.
Sitede yayınlanan ve yayınlanmayan bilgiler bilgi gönderme formlarında belirtilmiştir. Yayınlanmayacak kişisel bilgiler “pergole tente fiyatlari” ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması haricinde yayınlanmaz üçüncü şahıslar ve/veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.
Üçüncü şahısların menfaatlerini korumak için ve gerektiğinde yetkili makamlara verilmek üzere ziyaretçi ve üye bilgileri gibi kayıtlar sistemimizde saklanır ve ilgili makamlar talep ettiği takdirde üyeye veya ziyaretçiye haber verilmeksizin bu bilgiler yetkili mercilerle paylaşılabilir.
Sitemizde Google tarafından sunulan ilgi alanına dayalı reklamcılık hizmeti kullanılmaktadır.
Üçüncü taraf satıcı olarak Google, sitemizde reklam yayınlamak için çerezlerden yararlanır.
Google, DART çerezlerini kullanarak kullanıcılarımıza, sitemize ve İnternet’teki diğer sitelere yaptıkları ziyaretlere dayalı reklamlar sunar.

 

 

Gizliliğinizi her zamanki gibi büyük bir dikkat ve özenle koruyoruz. O konuda değişen bir şey yok.
Amacımız Google Hesap Özeti ve Çadır Tercihleri Yöneticisi gibi ürünler ve diğer araçlarla size mümkün olduğunca şeffaflık ve seçim olanağı sunmaktır. Gizlilik ilkelerimiz değişmiyor. İzniniz olmadan kişisel bilgilerinizi asla satmayız veya paylaşmayız (geçerli yasal talepler gibi nadir durumlar hariç). Şikayetleriniz için info@goktasbranda.com Mail Gönderebilirsiniz …!

Göktaş Pergola Branda Adres Bilğilerimiz

Zeyrek mah. İtfaiye Cad. Kovacılar Sk. No:3/5
Shell Petrol Karşısı
Kadınlar pazarı / Fatih / İstanbul

Telefon İletişim Bilgilerimiz

TEL: 0(212) 520 87 11
TEL: 0(212) 514 01 74
TEL: 0(212) 531 39 44
TEL: 0(535) 920 08 95
TEL: 0(535) 627 98 93

E-Posta & Fax

info@goktasbranda.com
FAX: 0(212) 531 35 44

Bizimle İrtibata Geçiniz